Nový štandard v kúpeľni 

Sprchovacie WC Geberit AquaClean Alba vďaka elegantnému a jednoduchému dizajnu zapadne do akejkoľvek kúpeľne.
Sprchovacie WC Geberit AquaClean Alba vďaka elegantnému a jednoduchému dizajnu zapadne do akejkoľvek kúpeľne. Foto: Geberit Slovensko s.r.o.

Spoločnosť Geberit rozširuje svoje portfólio sprchovacích WC o nový model Geberit AquaClean Alba. Tento najnovší prírastok do portfólia AquaClean je vhodný štartovací model pre ľudí, ktorí objavujú svet sprchovacích WC. Ponúka nenahraditeľný pocit čistoty a sviežosti po použití WC a všetky najdôležitejšie funkcie za atraktívnu cenu. 

Spoločnosť Geberit predstavuje nové sprchovacie WC Geberit AquaClean Alba, ktoré vďaka svojmu jednoduchému a elegantnému dizajnu bez problémov zapadne do každej kúpeľne. Tento základný model ponúka všetky najdôležitejšie funkcie sprchovacieho WC a dopĺňa tak portfólio sprchovacích WC pre každý rozpočet a požiadavku. Sprchovacie WC Geberit AquaClean predstavujú ideálnu kombináciu klasického WC a bidetu. Toto riešenie šetrí cenný priestor v kúpeľni, pretože nezaberá viac miesta ako bežná toaleta, pôsobí elegantne a zároveň je jeho používanie jednoduché a pohodlné.

„Tí, ktorí uvažujú o kúpe nového WC, si teraz môžu užiť výhody elegantného a praktického sprchovacieho WC za mimoriadne atraktívnu cenu,“ vysvetľuje Margit Pfeifer, manažérka pre Geberit AquaClean. „Napriek tomu, že je nový AquaClean Alba uvedený ako produkt základnej triedy, využíva rozsiahle odborné znalosti spoločnosti Geberit a ponúka množstvo prémiových funkcií. Patrí k nim technológia sprchovania WhirlSpray, ktorá zabezpečuje jemnú, ale dôkladnú očistu teplým prúdom vody. Sprchovacie WC AquaClean Alba bez splachovcieho okraja je tiež vybavené najmodernejšou technológiou splachovania TurboFlush.“

Geberit AquaClean Alba na prvý pohľad vyzerá ako bežné WC, no ponúka pohodlnú očistu vodou.
Geberit AquaClean Alba na prvý pohľad vyzerá ako bežné WC, no ponúka pohodlnú očistu vodou. Foto: Geberit Slovensko s.r.o.

Mimoriadne efektívne splachovanie

Táto výnimočne účinná technológia splachovania zabezpečuje výnimočne tiché a dôkladné spláchnutie WC: voda počas splachovania prúdi do keramiky zboku a vytvára špirálovitý pohyb. Vďaka optimalizovanému vedeniu prúdu vody je WC misa účinne očistená a takmer vôbec nie je nutné používať WC kefu.

Vďaka špeciálnej technológii TurboFlush prúdi voda do WC zboku, vytvára špirálovitý pohyb a efektívne omýva povrch misy.
Vďaka špeciálnej technológii TurboFlush prúdi voda do WC zboku, vytvára špirálovitý pohyb a efektívne omýva povrch misy. Foto: Geberit Slovensko s.r.o.

Jednoduché ovládanie

AquaClean Alba sa dá ovládať pomocou jednoduchého a intuitívneho diaľkového ovládania, ktoré umožňuje používateľom nastaviť intenzitu sprchovacieho prúdu. Polohu ramena sprchy možno pohodlne nastaviť prostredníctvom aplikácie Geberit Home. Táto aplikácia tiež umožňuje zvoliť si intenzitu sprchovacieho prúdu a prispôsobiť teplotu sprchovacej vody.

Sprchovacie WC Geberit AquaClean Alba je možné ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie Geberit Home.
Sprchovacie WC Geberit AquaClean Alba je možné ovládať pomocou diaľkového ovládania alebo aplikácie Geberit Home. Foto: Geberit Slovensko s.r.o.

Pohodlné čistenie

Geberit AquaClean Alba má povrchovú úpravu s vysokokvalitnou glazúrou, ktorá chráni pred usadzovaním nečistôt a uľahčuje čistenie. WC misa bez splachovacieho okraja bola navrhnutá bez hrán a okrajov, za ktorými by sa mohla usadzovať špina a nečistoty. Vďaka funkcii QuickRelease je možné jednoducho odňať kryt WC a WC sedadlo a pohodlne vyčistiť povrch misy. Sprchovacia tryska sa automaticky čistí pred a po každom použití. Trysku je taktiež možné oddeliť od sprchovacieho ramena a v jednoducho vyčistiť. 

Keďže pitná voda je na mnohých miestach tvrdá, displej na diaľkovom ovládaní a v aplikácii Geberit Home spoľahlivo informuje o tom, kedy je potrebné zariadenie odvápniť a kedy sa má spustiť príslušný program. Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa možno pohodlne naliať do ľahko prístupného otvoru pod dizajnovým krytom. Automatický program na odvápnenie sa postará o zvyšok.

Zistite viac o najnovšom sprchovacom WC Geberit na https://www.geberit.sk/aquaclean-alba

Zdroj: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.

Fotogaléria